Twoja

Laminacja brwi Wrocław

Laminacja brwi staje się coraz bardziej popularnym zabiegiem, dlatego zapraszam Cię na wykonanie takiej usługi w moim salonie we Wrocławiu.

Laminowanie brwi to zabieg, który sprawi ze Twoje brwi będą elastyczne i łatwe do ułożenia. Zabieg ten idealnie sprawdzi się u osób, które chciałyby w końcu „ujarzmić” swoje niesforne brwi, przygotowuje je do farbowania, otwierając łuskę włosa. Farbka będzie się utrzymywać, dopóki włos się nie wymieni, czyli 6-8 tygodni. Laminowanie brwi można wykonać bez ich farbowania!

Laminacja brwi Wrocław Kamila Miernik make up

Cennik laminacji brwi i dodatkowych usług:

  • laminacja brwi + farbka + botox / 160 zł
  • laminacja brwi + geometria / 100 zł
  • regulacja brwi / 50 zł
  • pakiet laminacji brwi i rzęs / 260 zł

Więcej o usłudze laminacji rzęs przeczytasz tutaj!

Jeśli masz aplikację Booksy

Kiedy wybieramy się na wizytę laminowania brwi, warto nie robić regulacji samej w domu. Każdy najmniejszy włos czy meszek może stylistce brwi ułatwić pracę i pozwolić na osiągnięcie najlepszego efektu.

Pamiętaj, że skóra pod włoskami też powinna być wypielęgnowana. Gdy nakładasz krem na skórę twarzy, nałóż go też na brwi!

Jak długo utrzymuje się laminowanie brwi? 6-8 tygodni, w zależności od tego czy podczas wykonywania zabiegu większość włosów to włosy w fazie wzrostu, czy też wypadania.

Nie bój się tego, że Twoje brwi po zabiegu będą zbyt ciemne, kolor dobieramy odpowiedno do Twoich preferencji, tonacji włosów i typu urody!

opinie

Opinie po zabiegu laminacji brwi

Poniżej znajdziesz kilka opinii od moich klientek. Jeśli chciałabyś zapoznać się z ich większą ilością możesz również sprawdzić te wystawione na Booksy.

Laminacja brwi
Cudowny efekt! Kamila to specjalistka w każdym calu. Ujarzmiła moje brwi i dała im nową twarz:). Na pewno wrócę! Polecam!
ada w.
Luty, 2022
Efekt WOW
Serdecznie polecam Panią Kamilę! Pracuje starannie i zawsze można liczyć na efekt „wow” po wizycie. Jestem bardzo zadowolona z usługi 🙂
Magdalena P.
Styczeń, 2022
Laminacja brwi
Profesjonalizm🙂 Regularnie chodzę na laminację z regulacją brwi i laminację rzęs i oprawa oka nigdy wcześniej nie wyglądała tak dobrze jak pod opieką Kamili😍
Maja Szewska
Grudzień, 2021
Pełen profesjonalizm!
Robiłam laminacje brwi pierwszy raz i jestem zadowolona z efektu. Przyjemna atmosfera podczas zabiegu. Polecam 😉
Izabela t.
Marzec, 2022
Bardzo polecam!
Jestem bardzo zadowolona z laminacji brwi. Pani Kamila wysłuchała mojego zdania na temat koloru brwi i zrobiła taki odcień jakiego oczekiwałam. W salonie panuje przyjazna atmosfera, serdecznie polecam.
Beata d.
Styczeń, 2022

Jak

Jak utrzymać efekt laminacji brwi?

Jeśli chcesz utrzymać efekt laminacji

i cieszyć się długo pięknymi brwiami, nawilżaj je olejkiem arganowym, migdałowy lub z czarnuszki. W pierwszej dobie, nie należy brwi moczyć, nie powinno się korzystać z sauny, solarium czy wystawiać ich bezpośrednio na promienie słoneczne.

Czy brwi wypadają po laminacji?

Brwi po poprawnie wykonanej laminacji nie wypadają. Trzeba pamiętać, że bardzo ważna jest ich pielęgnacja w domu, stosowanie np. olejków naturalnych by utrzymywać włos cały czas w dobrej kondycji.

Masz jeszcze pytania?

Napisz do mnie, zadzwoń bądź wyślij formularz kontaktowy.
Na mapie poniżej możesz sprawdzić trasę dojazdu do studia.