o mnie

makijażystka
Wrocław

Nazywam się Kamila, w swojej pracy i w życiu, kieruje się tym, by cały czas być sobą a nie tworzyć kogoś zupełnie innego. Zachowanie naturalności to podstawa. Makijażystka to nie tylko osoba wykonująca Twój makijaż. To Twoja stylistka, psycholog, osoba umiejąca słuchać, doradzać, pocieszać. Nic nie da Ci poczucia bezpieczeństwa w tym ważnym dniu dla Ciebie, w tej ważnej chwili jak osoba, która wykonała makijaż około tysiącu panien młodych i jeszcze większej ilości gości weselnych. Mimo, że pracuje we Wrocławiu, po konsultacji dojeżdżam również na terenie całej Polski.

Moja oferta:

Umów się dzwoniąc
+48 781130804

Makijażystka Wrocław
Moja misja

Makijażystka ma za zadanie, sprawić że Twoje atuty zostaną podkreślone

Moje klientki często pytają mnie, jak to było, gdy zaczęłam malować. Odpowiedź nie jest prosta, ponieważ nie pamiętam dokładnie od kiedy makijaż stał się moja pasją, ale wiem, że robię to co kocham i stworzyłam we Wrocławiu swoje „miejsce na ziemi” do którego Cię serdecznie zapraszam!

Upiększanie kobiet od zawsze miałam w krwi. Zaczynając od koleżanek, czy mamy. Przez te ponad 10 lat wykonywania makijaży, dziś jako makijażystka pracująca we własnym salonie we Wrocławiu, jestem świadoma jak pracować z klientem, jak spełnić jego oczekiwania.

Gwarantuje, że dzięki mnie poczujesz się wyjątkowa i piękna, a naturalność na jaką stawiam największą uwagę w mojej pracy makijażystki sprawi, że będziesz wyglądać zjawiskowo!

makijazystka

Makijażystka
jeszcze kilka słów…

W mojej pracy nie ma słowa „nie można”, „nie da się” – wszystkie jesteśmy piękne i trzeba to pokazać!
Kamila Miernik
Makijażystka i Stylistka brwi i rzęs & Szkoleniowiec
Makijażystka Wroclaw

Kliknij w przycisk i zobacz przykładowe makijaże

Jako profesjonalna makijażystka wiem…

jak wybadać Twoje potrzeby. Wiem też dokładnie jak wykonać trwały makijaż, dostosowany do Twojej skóry, do warunków panujących na dworze. Mam również pełną świadomość tego, że makijażystka musi zadbać o to, by makijaż utrzymał się przy tańcach do rana, by wytrzymał weselne przytulasy i całusy. Pracuje tylko na odpowiednio wyselekcjonowanych, sprawdzonych i profesjonalnych kosmetykach do makijażu. Sukcesem trwałości jest też odpowiednie przygotowanie skóry przed makijażem, jej pielęgnacji o której z ogromną chęcią Ci opowiem. Zachęcam Cię do zapoznania się z opiniami wystawionymi przez moje klientki, które są najlepszą rekomendacją na temat trwałości wykonanych przeze mnie makijaży.

makijażystka Wrocław Kamila Miernik

portfolio

Makijażystki

Poniżej znajdziesz kilka opinii na temat trwałości makijażu

Pozytywne: Trwałość, Jakość, Profesjonalizm, Punktualność
Makijaż cudowny i wyjątkowo trwały, choć moja cera nie należy do „najłatwiejszych” 😉 Do tego profesjonalne podejście do klienta i miła atmosfera w salonie! Cieszę się, że znalazłam taką makijażystkę, na pewno jeszcze skorzystam. Polecam!
Marta k.
Kwiecień, 2022
Pozytywne: Jakość, Profesjonalizm, Trwałość
Bardzo dziękuje za piękny i profesjonalny makijaż ślubny, trzymał się cała noc, nawet rano wyglądał jeszcze dobrze 😀 dodam tylko, że mama równie zadowolona- wszyscy komplementowali. Polecam Kamile z całego serca!
Aleksandra Nowosad
Maj, 2022
Pozytywne: Czystość, Jakość, Profesjonalizm, Trwałość
Profesjonalnie wykonany makijaż z uwzględnieniem moich upodobań w tym zakresie, co szczególnie mi się podobało i za co dziękuję 😊 Makijaż był wykonany w oparciu o dobrej jakości kosmetyki w miłej atmosferze, a efekt końcowy wzbudził nie tylko mój zachwyt. Polecam!
Karolina Lewandowska
Kwiecień, 2021
Pozytywne: Jakość, Profesjonalizm, Punktualność, Trwałość
Polecam z całego serca 🙂 makijaż ślubny przepiękny, idealnie dobrany. Przetrwał całą noc oraz momenty wzruszenia 🙂 Dodatkowo piękne makijaże świadkowej, siostry oraz mamy z dojazdem do domu. Na pewno jeszcze skorzystamy 🙂
Aleksandra Dudziak
Sierpień, 2022